Dyskontowe Asy w Netto – najtańsze produkty na wiosnę. Już od czwartku przecena na najlepsze artykuły na rynku. Nie trać czasu – oferta ważna do środy.

Wiosna to okres spędzania czasu na świeżym powietrzu, więc kup już dzisiaj najlepsze artykuły na grilla i nie tylko – Dyskontowe Asy w Netto to oferta, która zainteresuje każdego, ponieważ już od czwartku możesz zrobi zakupy o wiele taniej!

Dyskontowe Asy w Netto – przykładowe oferty ważne od czwartku:

Kapusta

Dyskontowe Asy w Netto – Kapusta wczesna

Świeża kapusta to składnik wielu polskich potraw, które na pewno będą zachwycały smakiem. Okazja! Kapusta w Netto już dziś 45% taniej!

Cena: 6,99 3,79 zł za 1 szt.

Karkówka

Karkówka w marynacie grillowej Grill Bar Netto 600g

Dobra, polska karkówka jest niezbędnym elementem każdego grilla. Już dziś możesz ją kupić za zaledwie 14,99 i cieszyć się smacznym grillem z bliskimi.

Cena: 14,99 zł

Coca-Cola

Coca-Cola 2-pak 2x 1l

Coca cola to świetny wybór jeśli chcesz szybko ugasić pragnienie i jednocześnie rozkoszować się pysznym smakiem.

Już dzisiaj możesz kupić 2-pak tego orzeźwiającego napoju za niewiarygodnie niską cenę!

Cena: 3,69 zł (cena za butelkę przy zakupie dwóch)

Piwo Tyskie

Piwo Tyskie 8-pak 7x 500ml + 500ml

Piwo Tyskie to znane i lubiane piwo przez Polaków dzięki swojemu smakowi i zapachowi. Jest to idealny napój na czas wolny i właśnie dlatego możesz kupić 8 puszek tego piwa w Netto w cenie 7!

Cena: 19,99 zł

Dyskontowe Asy w Netto to nie tylko okazja na najlepsze produkty za najniższe ceny, to również udane zakupy dla Ciebie całej rodziny. Ponadto, możesz czytać dalej gazetkę na naszej stronie lub stronie Netto:

https://www.netto.pl/
https://pangazetka.pl/netto/gazetka-spozywcza-netto-t1622b/1633