Hity cenowe ABC – Sezon grillowy już w pełni, czy kupiłeś wszystko co trzeba? ABC ma dla ciebie najlepsze produkty w niewiarygodnie niskich cenach!

Wiosna trwa w najlepsze – to okres, który spędzimy na świeżym powietrzu, ale musimy się najpierw do niego przygotować. Hity cenowe ABC to oferta, której nie możesz przegapić, bo ta oferta trwa do 4 maja! Zobacz co jakie produkty możesz już dzisiaj kupić na naszym serwisie.

Hity cenowe ABC – już od dzisiaj w sklepach:

Maślanka Mrągowska

Hity cenowe ABC – Maślanka mrągowska naturalna 1l

Maślanka mrągowska to zdrowy i orzeźwiający napój, który jest na dodatek źródłem białka.
Ta idealna alternatywa dla słodkich napojów jest od dzisiaj, 21 kwietnia w supercenie!

Cena: 3,45 zł

Kiełbasa Śląska

Kiełbasa Śląska Morliny

Kiełbasa Śląska Morliny to dobry wybór, jeśli nie wiesz jaką kiełbasę na grilla wybrać. Jest to starannie wędzony produkt polski który może być już twój za jedyne 9,99!

Cena: 9,99 zł

Ketchup Pudliszki

Ketchup Pudliszki

Dostępny w dwóch wariantach smakowych, ketchup pudliszki to ulubiony tego typu produkt wśród Polaków – idealny na kanapkę lub grilla.

Cena: 3,99 zł

Coca-cola

Coca-Cola 6-pak 6x 0,33l

Coca-Cola to napój, którego nie trzeba przedstawiać – jest orzeźwiającym napojem cenionym za swój smak i cenę.

Cena: 1,99 zł (cena za 1 puszkę w zestawie)

Piwo Captain Jack

Piwo Captain Jack – wszystkie rodzaje 0,4 l

Captain Jack to piwo o smaku rumu, którego musisz spróbować! To piwo jest idealnym wyborem, jeśli chcesz skosztować czegoś nowego i ugasić pragnienie.

Cena: 3,79 zł

Piwo Kasztelan

Hity cenowe ABC. Piwo Kasztelan Jasne Pełne

Kasztelan to polskie, złote piwo o bogatym smaku. Idealny do wypicia w upalny dzień na działce. Ponadto, możesz je kupić w supercenie do 4 maja w ABC!
Cena: 2,19 zł

Oferta ABC trwa od 21 kwietnia do 4 maja lub do wyczerpania zapasów – nie przegap najlepszych okazji i bądź na bieżąco z nowymi gazetkami na naszej stronie.

Sprawdź więcej ofert od ABC na stronie https://sklepyabc.pl/ lub czytaj dalej gazetkę tutaj: https://pangazetka.pl/najnowsze/gazetka-abc/1643