Oferta handlowa Globi – wybrane produkty w niskich cenach oraz w najlepszej jakości! Nie trać czasu i zrób zakupy w Globi.

Koniec nudnych zakupów! W gazetce Globi ukazała się nowa oferta spożywcza a w niej oferta, która może Cię zainteresować. Oferta handlowa Globi to wysoka jakość za niską cenę!

Oferta handlowa Globi – produkty z nowej oferty:

Dawtona sos meksykański

Sos do potraw DAWTONA 550g
różne rodzaje.

Szukasz czegoś, co nada twoim potrawom egzotycznego smaku? Sos do potraw Dawtona jest dostępny w wielu rodzajach, dzięki czemu znajdziesz idealny sos do dania które przyrządzasz.

Cena: 4,99 za szt.

kasza gryczana

Oferta handlowa Globi – Kasza gryczana biała 4x 100 g

Ten rodzaj kaszy, jest bardzo popularny ze względu na swój charakterystyczny, pyszny smak. Ponadto, ta kasza może być twoja za jedyne 4,49!

Cena: 4,49 zł za opak.

Ryż biały długi

Oferta handlowa Globi – Ryż biały długi CENOS
4x 100 g


Ryż biały długi od CENOS to idealny wybór do wielu dań. Dodatkowo, ze względu na niską kaloryczność, ten produkt jest niezwykle ważny jeśli zależy ci na szczupłej sylwetce! Już od 4 maja 2022 roku możesz go kupić za zaledwie 2,69 zł za opakowanie!

Cena: 2,69 zł za opak.

Czekolada Studentska

Czekolada STUDENTSKA
180g różne rodzaje

Czekolada to świetny wybór, jeśli masz ochotę na coś słodkiego a zwyczajna czekolada jest według Ciebie zbyt nudna.
Ponadto, Studentska to czeska czekolada mleczna, która jest dostępna aż w 4 smakach! Dzięki temu, w Globi, na pewno znajdziesz rodzaj, który idealnie odpowiada Tobie.

Cena: od 6,99 zł

Jogurt pitny

Jogurt pitny Milko
330 ml różne rodzaje

Jogurt pitny od Milko to przepyszny napój, który jest dostępny w wielu smakach! Poza tym, jest do kupienia w Globi w atrakcyjnej cenie! Oferta ważna do 9 maja 2022 roku.

Cena: 1,99 zł

Piwo Zubr

Piwo Żubr
4x 0,5 l puszka

Szukasz dobrego piwa na wypicie w wolnym czasie? Żubr to jasne, lubiane piwo o słodkim smaku. Już od 4 maja możesz kupić 4-pak Żubra za jedyne 11,49!

Cena: 11,49 zł

Fanta

Napój gazowany Fanta, Coca-Cola, Sprite 1,5l różne rodzaje

Fanta, Coca-Cola i Sprite to przepyszne i orzeźwiające napoje, idealne do wypicia w słoneczny dzień. Poza tym, że są smaczne, są również dostępne w dużych 1,5l butelkach. Ponadto, W Globi, od 4 maja kupisz je za jedyne 4,99 zł.

Cena: 4,99 zł za szt.

Więcej informacji o tej ofercie znajdziesz tutaj:
https://pangazetka.pl/najnowsze/gazetka-globi/1800