Sezon grillowy w ALDI nadchodzi wielkimi krokami! Zaskocz swoich bliskich udanymi zakupami na ciepłe dni. Wiosenna oferta w ALDI to szansa na najniższe ceny za najlepszą jakość!

Wiosenna oferta w ALDI to okazja na zakup najlepszych akcesoriów na grilla i do ogrodu. Sprawdź najlepsze oferty na naszej stronie i ciesz się wiosenną aurą na świeżym powietrzu razem bliskimi.

Grill kulisty – zestaw

Nowy grill jest absolutnie niezbędny na każdej majówce, lub zwyczajnym spotkaniu w ogrodzie lub na działce. Kup najnowszy grill kulisty od ALDI już od środy 20 kwietnia za jedyne 119 zł!

Artykuły ogrodowe – Wiosenna oferta w ALDI

Wiosna to również czas porządków w ogrodzie – od środy 20 kwietnia możesz kupić najlepsze akcesoria ogrodnicze w niezwykle atrakcyjnych cenach!

Nawóz do trawy o długotrwałym działaniu GARDENLINE

GARDENLINE Mieszanka nasion traw Niska cena w ALDI

Marzysz o gęstej trawie na swojej działce? Dzięki nawozowi do trawy o długotrwałym działaniu od GARDENLINE możesz cieszyć się bujną i zieloną trawą już za jedyne 24,99 zł.
Opakowanie zawiera 3 kg nawozu.

Artykuły metalowe do ogrodu LIVING ART

Nieważne czy jesteś profesjonalnym ogrodnikiem, czy zajmowanie się swoim ogrodem jest tylko hobby. Jeśli chcesz aby twój ogród był zadbany, warto wyposażyć się w metalowe narzędzia ogrodnicze od LIVING ART za jedyne 54,99 zł. Cena obejmuje zestaw 2 szt. lub pojedynczy artykuł.

Hity od soboty 23.04 – Wiosenna oferta w ALDI

Podkaszarka elektryczna od FERREX

FERREX Elektryczna podkaszarka do trawy 450W - 10642709297 - oficjalne  archiwum Allegro

Tradycyjne kosiarki nie pozwalają na precyzyjne strzyżenie trawy w ogrodzie a ponadto, są droższe od podkaszarek elektrycznych. Już od soboty w ALDI, możesz kupić podkaszarkę od FERREX za jedyne 149 zł! Nie ma na co czekać!

Szwedzki ogień

Szwedzki ogień BBQ - promocja Aldi - Ding.pl

Szwedzki ogień to ognisko wykonane z naciętego pnia drzewa wypełnionego trocinami. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego ogniska, ponieważ szwedzki ogień pali się dość długo, jednocześnie pień jest bardzo łatwy do przenoszenia. Ponadto, przygotowywanie jedzenia na pieńku jest bardzo wygodne.

Sezon grillowy nadchodzi wielki krokami! Sprawdź więcej ofert w naszym serwisie oraz na stronie ALDI:

https://www.aldi.pl/