Wielkanocna wyprzedaż w Netto! Do środy 20 kwietnia artykuły spożywcze do 50% taniej! Nie ma na co czekać – ciesz się najsmaczniejszymi świętami z Netto.

Wielkanoc to czas, który spędzisz z bliskimi, rozsmakowując się w najsmaczniejszych domowych daniach. Wielkanocna wyprzedaż w Netto na najlepsze produkty za niesłychanie niskie ceny! Sprawdź ofertę Netto na te święta i nie przepłacaj!

Wielkanocna wyprzedaż w Netto:

Pieczarki

Pieczarki opakowanie 500 g

Pieczarki to produkt z którego, bardzo łatwo wyczarujesz pyszne danie na święta i nie tylko. Z tego powodu w netto możesz je kupić 30% taniej do 16 kwietnia!

Cena: 5,70 3,99 za opakowanie 500 g

Kaczka patroszona

Kaczka patroszona Pekin sztuka mięsa

Chcesz przygotować potrawę z kaczki? Kaczka jest drobiem, który możesz przyrządzić na wiele sposobów. Ponadto, kaczka patroszona jest już teraz w Netto 33% taniej!

Cena: 14,99 9,99 zł/kg

Tuszka z indyka

Wielkanocna wyprzedaż w Netto – Tuszka indycza Indrol

Tuszkę z indyka możesz kupić już teraz aż o połowę taniej w Netto, więc nie zwlekaj i przyrządź pyszny obiad dla całej rodziny!

Cena: 19,99 9,99 zł/kg

Śledź Lisner

Lisner śledź atlantycki w sosie śmietanowym 25% gratis

Śledź atlantycki w sosie śmietanowym to pyszne i proste danie od Lisnera, które możesz kupić już dzisiaj w 700 g porcji 28% taniej! Ponadto, opakowanie zawiera 25% ryby gratis!

Cena: 13,99 9,99 zł/kg

Piwo Żubr

Piwo Żubr 8-pak 8 x 500 ml

Piwo Żubr jest znaną i często wybierana przez klientów marką piwa dzięki swojej dobrej jakości produkcji Ponadto piwo Żubr zdaniem wielu potrafi zaskoczyć dobrym smakiem. Okazja! – Już dzisiaj możesz kupić 8-pak piwa Żubr za jedyne 17,99!

Cena: 17,99 zł za 8-pak

Tulipany

Wielkanocna wyprzedaż w Netto – Bukiet tulipanów 7 szt.

Kup już dzisiaj w Netto przepiękny bukiet tulipanów a drugi kupisz 44% taniej! Nie ma na co czekać, bo oferta wygasa z dniem 16 kwietnia 2022 roku.

Cena: 8,99 6,99 zł ( cena za 1 bukiet przy zakupie 2)

Sprawdź więcej ofert wielkanocnych na stronie Netto oraz w gazetce na naszej stronie! Poza tym, odwiedź naszą stronę aby dowiadywać się na bieżąco o nowych ofertach.

https://www.netto.pl/