Wiosna już nadeszła a razem z nią pora na grillowanie. Czy jesteś na to gotowy? Tydzień grillowy w ALDI to gwarancja smacznego posiłku na świeżym powietrzu.

Poczułeś już słoneczną aurę tej wiosny? Pora przygotować się na grillowanie, a z tej okazji ALDI ma dla ciebie nową ofertę na wiosnę! Tydzień grillowy w ALDI to najlepsze produkty za najniższe ceny, ale nie ma na co czekać bo oferta jest ważna do soboty 30 kwietnia!
Zobacz, co jest na przecenie poniżej:

Tydzień grillowy w ALDI – już od poniedziałku 25 kwietnia:

Kiełbasa Śląska

Kiełbasa Śląska Regionalna Wędliniarnia

Kiełbasa Śląska od Wędliniarni to idealny wybór wśród kiełbas na grilla. Dodatkowo, w ALDI już od poniedziałku możesz ją kupić w większej ilości oszczędzając aż 5,50 zł!

Cena: 14,40 8,90 zł

Ser Grillowy

Tydzień grillowy w ALDI – Ser Grillowy BBQ opak. 200 g

Ser grillowy to danie tradycyjnie pochodzące z Cypru, które świetnie może być pyszną alternatywą dla karkówek i kiełbas. Ponadto, od poniedziałku Ser Grillowy BBQ jest tańszy o 20%

Cena: 9,99 7,99 zł

Kiełbaski Norymberskie

Tydzień grillowy w ALDI – Kiełbaski Norymberskie opak. 250/300g

Kiełbaski norymberskie to niewielkie kiełbaski z Niemiec, które są świetnie doprawione. Bardzo dobrze sprawdzą się na twoim grillu, ponieważ możesz kupić je w ALDI 23% taniej!

Cena: 12,99 9,99 zł

Mix Sałat

Sałata Cięta ŚWIEŻEJESZ opak. 140/150/250 g

Ten mix sałat jest świetnym wyborem, jeśli chcesz zamienić tradycyjne grillowe dania na coś zdrowszego i mniej kalorycznego. Kup już teraz w ALDI 30% taniej!

Cena: 4,25 2,95 zł

Olej z przyprawami

Olej Rzepakowy Kujawski z przyprawami 250 ml

Ten aromatyczny olej świetnie się sprawdzi jako dodatek to wielu różnych dań lub sałatek. Nie dość, że nadasz swoim potrawom niepowtarzalny smak, to jeszcze zrobisz to za zaledwie 5,99 w ALDI!

Cena: 6,96 5,99 zł

Chipsy Lay's

Chipsy Faliste Lay’s opak. 100g

Chipsy od Lay’s to przepyszna przekąska dla każdego, kto ceni bogaty smak zielonej cebulki!
Dodatkowo, kupisz je już teraz w ALDI za zaledwie 3,99!

Cena: 4,75 3,99 zł

Piwo Żubr

Piwo Żubr puszka 4-pak 4x 500 ml

Piwo żubr to idealny wybór, jeśli zależy ci na połączeniu dobrego smaku z niską ceną.
Ponadto, kupisz je już od czwartku za zaledwie 9,96 zł!

Cena: 2,49 zł (za puszkę)

Czy te oferty cię zainteresowały? Jeśli tak to możesz czytać gazetkę dalej: https://pangazetka.pl/najnowsze/katalog-spozywczy/1637
Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych ofert od ALDI to śledź na bieżąco naszą stronę lub odwiedź stronę ALDI: https://www.aldi.pl/