Gazetki promocyjne z Aldi

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje z Aldi.

Najnowsza Gazetka Aldi

Aktualne Gazetki Aldi

🔥 HITY w Aldi

O sici sklepów ABC

Aldi to niemiecka sieć dyskontów. W Polsce działa od 2006 roku i dzisiaj posiada ok. 200 sklepów. Hasło sklepów marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze ALDI”. Dlaczego? Ponieważ "po ulubione produkty chętnie się wraca". Początkowo firma posiadała sklepy jedynie w południowo-zachodnich województwach, a dopiero od niedawna zaczęła otwierać się również na pozostałe części kraju. W ofercie sklepów znajdziemy przede wszystkich produkty spożywczo-żywnościowe. Wśród asortymentu Aldi można znaleźć kilka marek własnych sieci. Są to między innymi Mięsne Specjały, ŚwieżeJesz!, Mleczna Rzeka, Wesoły Kurnik, Akuta (chemia domowa), Albona (produkty do wypieków), All Seasons (mrożonki), Almare (ryby) czy Dobre Plony.

Godziny otwarcia

Co do zasady sklepy są otwarte od godziny 6:00 do 22:00, od poniedziałku do soboty. W niedziele handlowe natomiast od 9:00 do 20:00. Niektóre konkretne lokalizacje mają jednak odrębne godziny i są to 7:00 - 22:00, 7:00 - 21:00, 8:00 - 22:00 lub 8:30 - 21:00 w dni powszednie. W przypadku niedziel handlowych zaledwie kilka sklepów posiada inne godziny. Zmiana dotyczą przesunięcia o jedną godzinę momentu otwarcia lub zamknięcia sklepu. I tak mamy 9:00 - 21:00 oraz 8:00 - 20:00.

Promocje Aldi

Gazetki promocyjne w Aldi wydawane są tygodniowo. W każdym tygodniu znajdziecie dwie gazetki promocyjne. Jedna z nich obowiązują na cały tydzień (od poniedziałku do soboty lub niedzieli). Dotyczy ona produktów żywnościowych. Druga natomiast obowiązuje od środy do soboty lub niedzieli i dotyczy produktów z działu moda oraz dom. Aldi organizuje również akcje tematyczne, jak np. tydzień śródziemnomorski. W ich trakcie możecie trafić na przeceny produktów z różnych kategorii, które wiążą się z daną kuchnią.

Zakupy online

Zakupy w Aldi możecie zrobić jedynie stacjonarnie. Nie ma aktualnie możliwości zrobienia zakupów online. W ramach usług online marka posiada trzy rzeczy: newsletter, listę zakupów oraz aplikację. W aplikacji znajdziecie przede wszystkim przepisy na dania, które możecie zrobić z produktów dostępnych w sklepie. Każdy składnik możecie sobie zapisać, by nie zapomnieć o nim przy następnych zakupach. Oprócz tego możecie przeglądać najnowsze oferty, a także dostawać powiadomienia czy zrobić listę zakupów. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość przeglądania ofert sklepów Aldi w innych krajach. Dzięki temu jadąc na wakacje wciąż możecie korzystać z tej samej aplikacji, by zaoszczędzić również w trakcie wyjazdu.

Alkohole w Aldi

Aldi posiada w swoim asortymencie również alkohole. Przede wszystkim możecie tam dostać nie tylko piwa z różnych regionów Polski, ale również świata. W każdej gazetce promocyjnej znajdziecie jakieś rabaty na produkty alkoholowe. Oprócz nisko procentowych produktów, znajdziecie też te wysokoprocentowe. Wśród między innymi wódki, wina, whisky czy likiery.

Aldi zero waste

Aldi stawia mocno na to by w jak najmniejszy sposób oddziaływać na środowisko naturalne. Na stronie sklepu znajdziecie wskazówki dotyczące tego jak być bardziej zero waste. Między innymi jak oszczędzać wodę, prąd oraz jak dbać o środowisko. A co same sklepy robią by być bardziej zero waste? Stosują skrzynki wielokrotnego użycia, redukują zużycie plastiku, a jeżeli już używają plastiku to z recyclingu. Ponadto ze sprzedaży usunęli jednorazowe produkty plastikowe takie jak talerzyki, kubki czy sztućce.

Stare Gazetki z Aldi

Nieaktualna

Pełen katalog

Nieaktualna

Pełen katalog