Gazetki promocyjne z Biedronki

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje.

Najnowsza Gazetka Biedronka

Aktualne Gazetki Biedronka

Aktualna

Ulotka od 12.07

Ważna do 19.07

Otwórz

Aktualna

Pupilowe sprawy – oferta od 08.07

Ważna do 18.07

Otwórz

Aktualna

Ulotka od 04.07

Ważna do 15.07

Otwórz

Aktualna

od 05.07 – Kraina wędlin

Ważna do 15.07

Otwórz

Aktualna

od 14.06 – Czas na Grill

Ważna do 21.06

Otwórz

Aktualna

Lodowa Budka Biedronki

Ważna do 16.05

Otwórz

Aktualna

Gazetka Online

Ważna do 27.04

Otwórz

🔥 HITY w Biedronce

Kilka słów o sieci sklepów Biedronka

Biedronka to największa sieć handlowa w Polsce. Obecnie posiada ponad 3150 sklepów i wciąż się rozrasta. Biedronka przez większość konsumentów postrzegana jest jako najtańszy sklep, w którym możemy zrobić zakupy. Przez długi czas faktycznie tak było, choć obecnie sytuacja wygląda nieco inaczej. Wsród rankingów z ostatnich lat plasuje się poza podium. Warto jednak dodać, że Biedronka nieprzerwanie zmienia, uzupełnia i poprawia swój asortyment dzięki czemu można tam znaleźć naprawdę jakościowe produkty.

Godziny otwarcia sklepów Biedronka

Godziny otwarcia Biedronki różnią się w zależności od konkretnej lokalizacji. Dlatego najlepiej sprawdzić godziny otwarcia w konkretnym sklepie. Najbardziej standardowe godziny to 6:00 - 22:00 lub 6:00 - 23:30. Zdarzają się jednak sklepy otwarte od 5:00 - 1:00. Trzeba jednak pamiętać, że nawet na stronie Biedronki godziny otwarcia podane są jedynie orientacyjnie i faktycznie godziny otwarcia mogą się nieznacznie różnic. Są sklepy Biedronki, które działają całodobowo, jednak mają one przeważnie krótkie przerwy techniczne (ok. półgodzinne).

Aktualna oferta sklepów

Sklepy Biedronka przede wszystkim w swojej ofercie posiadają żywność (mięso, pieczywo, nabiał, wędliny, produkty sypkie). To był też produkt od którego zaczynali rozwój sieci. Obecnie w ramach rozszerzania oferty w sklepach Biedronka znajdziecie również elektronikę, odzież, meble i dekoracje, a także artykuły szkolne czy kosmetyki. Ponadto sieć Biedronka posiada swoją własną sieć komórkową - tuBiedronka.

Promocje w sklepach Biedronka

Promocje w sklepach Biedronka możecie zobaczyć praktycznie na każdych zakupach. Wśród akcji promocyjnych znajdują się klasyczne zniżki na żywność, które zmieniają się co czwartek. Zawsze w sklepie będą one oznaczone czerwoną etykietą lub kartką. Poza tym regularnie wprowadzane są akcje tematyczne dotyczące marek własnych lub innych produktów pozażywnościowych. Przeważnie odbywa się to co poniedziałek. Poza tym Biedronka organizuje również nieregularne tygodnie tematyczne - np. hiszpański czy grecki.

Moja Biedronka

Moja Biedronka to program lojalnościowy, dzięki któremu za zarejestrowanie się w bazie, otrzymujesz dodatkowe zniżki lub inne korzyści. Niekiedy są to oferty specjalne, jednak przeważnie dotyczy to podwojenia naklejek lub innych kuponów, w ramach danej promocji. Rejestracji do programu możesz dokonać w prosty sposób poprzez formularz internetowy. Jak korzystać z programu? Przy każdych zakupach pamiętaj o skanowaniu otrzymanej karty lub podaniu numer telefonu, na który się dokonałeś rejestracji.

Zakupy online

Aktualnie Biedronka nie posiada własnego sklepu online, w którym moglibyśmy zrobić zakupy. Jeżeli chcielibyście skorzystać z zakupów online możecie to zrobić np. przez aplikację Glovo. W takim wypadku możecie jednak wybierać tylko z określonych produktów żywnościowych. Po pozostałe produkty takie jak z działu moda, dom czy hobby, musicie wybrać się osobiście.

Starsze Gazetki Promocyjne z BIEDRONKI

Nieaktualna

Ulotka od 12.07

Nieaktualna

Ulotka od 04.07