Gazetki promocyjne z Carrefour

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje z Carrefour.

Najnowsza Gazetka Carrefour

Aktualne Gazetki Biedronka

🔥 HITY w Carrefour

O sieci sklepów Carrefour

Carrefour to francuska sieć sklepów średnio- i wielkopowierzchniowych. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w 1997 roku i aktualnie funkcjonuje u nas ok. 900 placówek. Warto dodać, że sieć posiada kilka rodzajów sklepów, choć wszystkie funkcjonują pod tym samym szyldem marki. Są hipermarkety, supermarkety, sklepy hurtowo-dyskontowe, osiedlowe oraz sklepy specjalistyczne. Zgodnie z wyznaczonymi kierunkami sieci, misją Carrefour jest "dopasowanie oferty handlowej do potrzeb wszystkich i zapewnienie im szerokiego wyboru produktów a atrakcyjnych cenach." Co znajdziecie w ofercie? Przede wszystkim żywność. Poza tym również produkty dla dzieci, kosmetyki, artykuły do domu i ogrodu, elektronikę, sprzęt sportowy oraz akcesoria samochodowe. Standardowe cotygodniowe gazetki promocyjne Carrefour zaczynają się we wtorek, a kończą w poniedziałek. Poza tym znajdziecie też gazetki dwutygodniowe oraz specjalne akcje tematyczne.

Godziny otwarcia

Sklepy Carrefour zaczynają pracę w różnych godzinach, w zależności od lokalizacji. Niektóre z nich zaczynają pracę o 6:30, inne o 7:00 lub 8:00. Nie inaczej jest również w przypadku godzin zamknięcia. Część sklepów kończy pracę o 20:00, pozostałe o 21:00, 21:30, 22:00 lub 23:00. Trzeba pamiętać, że sklepy Carrefour funkcjonują w różnych formatach. Niektóre z nich to małe osiedlowe sklepy, a inne wielkie hipermarkety.

Carrefour Express

Carrefour Express jest franczyzą i funkcjonuje w dwóch wersjach - minimarket (lokale od 100 do 500 m2), które możecie spotkać na terenach miejskich i wiejskich oraz convenience (lokale do 250m2) w miastach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Mają to być przede wszystkim niewielkie sklepy, dostępne "pod ręką". Tak by konsumenci mogli zrobić szybko i wygodnie zakupy po drodze lub w pobliżu domu czy pracy.

Zakupy online

Carrefour daje także możliwość zrobienia zakupów online. I do tego oferuje bardzo szybką dostawę - nawet do 3 godzin! Wystarczy, że wybierzecie Wasze ulubione produkty, zdecydujecie czy wolicie odebrać je sami, czy jednak potrzebuje, aby je Wam dostarczyć. Następnie wybierzecie sposób płatności i gotowe. W sklepie internetowym znajdziecie oczywiście te same produkty oraz promocje, co w sklepach stacjonarnych.

Aplikacja - Mój Carrefour

Aplikacja Mój Carrefour ma kilka zastosowań. Po pierwsze działa jak klub lojalnościowy. Możesz mieć w niej swoją kartę i skanować ją podczas zakupów. Ponadto daje możliwość aktywowania kuponów zniżkowych z promocjami do -50%. Dodatkowo z aplikacją dostaniecie 10% rabatu na zakupy w każdy weekend i specjalny kupon 10% rabatu na produkty Bio! Z drugiej strony możecie przeglądać w niej gazetki promocyjne i aktualne rabaty. Co jeszcze istotne aplikacja daje możliwość robienia zakupów na zasadzie Scan&Go. Czyli na bieżąco skanujecie produkty podczas zakupów, na koniec płacicie w aplikacji i możecie wyjść. Bez konieczności stania w kolejce do kasy. I wreszcie przez aplikację możecie również zamówić zakupy do domu a także znaleźć najbliższy dla Was Carrefour.

Carrefour Bio

Carrefour Bio to z jednej strony marka własna produktów sieci. Znajdziecie w niej specjalnie wyselekcjonowane produkty ekologiczne. Z drugiej natomiast jest to nazwa sklepów, w których znajdziecie tylko i wyłącznie ekologiczne produkty. A wśród nich m.in. warzywa i owoce, mięso, ryby, a także bogatą ofertę produktów pakowanych.

Starsze Gazetki Promocyjne z Carrefour

Nieaktualna

Gazetka Globi

Nieaktualna

Gazetka Express

Nieaktualna

Gazetka Express