Gazetki promocyjne z Jysk

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje.

Najnowsza Gazetka Jysk

Aktualne Gazetki Jysk

Aktualna

Oferta tygodnia

Ważna do 01.05

Otwórz

Aktualna

Oferta tygodnia

Ważna do 17.04

Otwórz

Aktualna

Katalog Business to Business

Ważna do 07.03

Otwórz

🔥 HITY w Jysk

O sieci sklepów Jysk

Jysk to duńska sieć sklepów, która w Polsce działa od 2000 r. Pierwszy sklep otwarty został otwarty w Gdańsku i do dzisiaj jest tam siedziba administracyjna polskiego oddziału. Obecnie w Polsce znajdziemy około 200 ich sklepów. Misją sieci Jysk jest zapewnienie dobrej, skandynawskiej jakości produktów do mieszkania i spania (dokładnie hasło Jysk brzmi "Scandinavian sleeping and living"). Wizją sieci jest to, aby Jysk był pierwszym wyborem klienta, by był pierwszym wyborem pracownika w handlu detalicznym oraz by był najbardziej rozpowszechnioną i zyskowną siecią sklepów.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia konkretnych sklepów różnią się w zależności od lokalizacji. Większość sklepów otwiera się podobnie - o 9:00 lub 10:00. Jeżeli zaś chodzi o godziny zamknięcia to tutaj rozpiętość jest zdecydowanie większa. Część sklepów zamyka się o 18:00, inne o 19:00, a pozostałe o 20:00 lub 21:00. Różnie sprawa wygląda też w przypadku weekendów. Niektóre sklepy w piątki lub soboty działają dłużej niż w pozostałe dni tygodnia, inne natomiast skracają godziny otwarcia w soboty. W niedziele wszystkie sklepy Jysk są zamknięte.

Oferta Jysk

W ofercie sieci sklepów Jysk znajdziecie przede wszystkim artykuły do domu i ogrodu. Od wielkogabarytowych produktów, takich jak szafy, komody, biurka, fotele czy stoły. Przez materace i poduszki ergonomiczne, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów, a także meble i akcesoria ogrodowe. Po tekstylia takie jak firany, zasłony, ręczniki, pościel, a na mniejszych oraz drobnych akcesoriach i dekoracjach kończąc (lustra, oświetlenie, wazony).

Promocje i wyprzedaże

Gazetki promocyjne Jysk publikowane są co dwa tygodnie i obowiązują od środy do wtorku. Rabaty na produkty objęte promocjami sięgają nawet 60%. W każdej gazetce promocyjnej znajdziecie obniżone ceny mebli, materacy, poduszek, a także tekstyliów i pozostałych dodatki. Sieć nierzadko organizuje też większe akcje sezonowe, gdzie pula produktów, a także zniżek jest znacznie większa.

Jysk online

Poza stacjonarnymi sklepami, Jysk posiada również swój sklep internetowy. Poprzez stronę macie możliwość zamówienia nie tylko produktów z aktualnej asortymentu, ale również z outletu czyli wycofanych już produktów. Co ważne produkty dostępne w sklepie internetowym również podlegają promocjom. Jeżeli więc znaleźliście w gazetce promocyjnej rzecz, która Was interesuje, możecie sprawdzić na stronie jej dostępność w konkretnym sklepie lub zamówić online. A jak wyglądają dostawy? Możecie zamówić produkt i odebrać go w sklepie lub wybrać dostawę kurierem.

Gdzie znajdę Jysk?

Sklepy Jysk ulokowane są w całej Polsce i na pewno znajdziecie je w każdym dużym mieście. W Poznaniu np. w Galerii Panorama, przy ul. Góreckiej 30 czy w Centrum King Cross Marcelin, ul. Bukowska 156. Inne przykładowe lokalizacji to w Lublinie: ul. Mełgiewska 2 lub ul. Koncertowa 4a, w Gdańsku: Al. Grunwaldzka 211 czy ul. Obrońców Wybrzeża 1. W Białymstoku sklep Jysk znajdziecie przy ul. Solidarności 9 lub w Outlet Center Białystok, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B, a w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 52 oraz ul. Gdańskiej 140.

Starsze Gazetki Promocyjne z JYSK

Nieaktualna

Oferta tygodnia

Nieaktualna

Oferta tygodnia

Nieaktualna

Oferta tygodnia

Nieaktualna

Oferta tygodnia

Nieaktualna

Oferta tygodnia