Gazetki promocyjne z Kaufland

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje w Kauflandzie.

Najnowsza Gazetka Kaufland

Aktualne Gazetki Kauflandzie

🔥 HITY w Kaufland

O sieci sklepów Kaufland

Kaufland to niemiecka sieć hipermarketów, która ma wspólnego właściciela wraz z siecią sklepów Lidl. Działa na terenie Polski od 2001 roku i obecnie posiada u nas ponad 200 sklepów. Należy do hipermarketów ponieważ sklepy tej sieci mają już zdecydowanie większe powierzchnie niż supermarkety takie jak Biedronka czy Lidl. Dodatkowo sklepy Kaufland niekiedy posiadają mini galerię handlową wewnątrz swoich obiektów. Co znajdziemy w tej sieci sklepów? Przede wszystkim żywność, ale jak to przy hipermarketach bywa, również inne rzeczy takie jak elektronika, odzież, chemia, zabawki, produkty dla dzieci, małe AGD czy sprzęty gospodarstwa domowego. Kaufland posiada również własne marki takie jak: K-Bio, K-Classic, K-Free (produkty bez glutenu i laktozy), K-Favourites, K-Stoisko Mięsne, K-Stąd Takie Dobre, K-take it veggie, napoje Crazy Wolf czy K-to go.

Kaufland - godziny otwarcia

Prawie wszystkie sklepy Kaufland (poza niewieloma wyjątkami) otwarte są od 6:00 do 22:00. W niedzielę niehandlowe są oczywiście zamknięte. W niedziele handlowe obowiązują standardowe godziny otwarcia.

Promocje - kiedy i jakie?

Gazetki reklamowe z promocyjnymi ofertami pojawiają się co czwartek. Znajdziecie tam okazyjne oferty nie tylko na żywność, ale również pozostały dostępny asortyment. Niektóre gazetki obowiązują tydzień, a niektóre dwa tygodnie. Oczywiście, o ile promocyjny asortyment nie wyczerpie się przed zakończeniem promocji. Zdarzają się również wyjątkowe akcje tematyczne - np. w związku z tłustym czwartkiem, promocja na wszystkie produkty przydatne do domowych wypieków. Ponadto sieć organizuje również promocje weekendowe (obowiązujące w soboty i niedziele) i specjalne promocje na początek tygodnia (od poniedziałku do środy).

Alkohol w Kaufland

Wśród gazetek promocyjnych znajdziecie również oferty na alkohol. Kaufland posiada bogaty wybór alkoholi. Wśród nich wino, wódki, whisky, bourbony, likiery, brandy, rum, gin czy tequile. Oferty na alkohol w Kaufland cieszą się sporą popularnością, z jednej strony ze względu na różnorodność wyboru, ale z drugiej również ze względu na korzystne ceny.

Kaufland online

Chcielibyście zrobić zakupy online w Kauflandzie? Nie ma problemu! Choć sieć nie posiada swojego własnego systemu zakupowego, to daje możliwość zrobienia zakupów przez Everli. Zakupy możesz zamówić z dostawą do domu lub do odbioru osobistego w sklepie. Kaufland posiada własną aplikację jednak służy ona raczej do przeglądania asortymentu, aktualnych promocji, przepisów czy robienia listy zakupów.

Gdzie znajdę sklep?

Sklepy znajdziecie w całej Polsce, przynajmniej jeden w każdym większym mieście. Przykładami mogą być: w Warszawie - ul. gen. Fieldorfa 41, ul. Batalionów Chłopskich 73 czy ul. Stalowa 60/64; we Wrocławiu - ul. Długa 37/47 czy ul. Sieradzka 7; w Krakowie - ul. Bratysławska 4 czy ul. Norymberska 1. W Lublinie Kaufland znajdziecie przy ul. Droga Męczenników Majdanka 14 czy ul. Diamentowej 31 a w Łodzi przy ul. Walerego Wróblewskiego 68, ul. Kilińskiego 296 oraz ul. Zgierskiej 104A.

Starsze Gazetki Promocyjne Kaufland