Gazetki promocyjne z Lidla

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje.

Najnowsza Gazetka Lidla

Na tej stronie, bez wychodzenia z domu, masz możliwość przeglądnięcia aktualnej gazetki sklepu. Za pośrednictwem pierwszej strony oraz poniższych ofert, zacznij zakupy już teraz:

 • Belgijskie praliny owocami morza już za 6.99 PLN
 • Szparagi zielone (1 pęczek) już za 7.49 PLN
 • Róże 35 cm już za 7.99 PLN
 • Lody Carte D’or już za 8.99 PLN
 • Drażetki Smarties Nestle już za 1.80 PLN
 • Polski kurczak Biesiadny, z chowu bez GMO, tuszka już za 5.99 PLN
 • Kapsułki do prania Persil Discs 4w1 już za 24.99 PLN
 • Mleko Bebilon Advance już za 47.99 PLN
 • Miętowe chwile czekoladki już za 4.49 PLN
 • Antyperspirant dla kobiet Blossom Up Nivea już za 6.49 PLN
 • Granaty, luzem już za 12.99 PLN
 • Golonka wieprzowa z kością już za 8.99 PLN

Aby poznać więcej ofert LIDL, skorzystaj z linku powyżej i przejrzyj wszystkie aktualne promocje. Nie przegap najnowszych gazetek, które obowiązują od poniedziałku lub od czwartku każdego tygodnia!

Aktualne Gazetki Biedronka

Aktualna

OFERTA ALKOHOLOWA – KARTA WIN

Ważna do 04.05

Otwórz

Aktualna

OFERTA ALKOHOLOWA – WINNICA LIDLA

Ważna do 30.04

Otwórz

🔥 HITY w Lidlu

O sieci sklepów Lidl

Lidl to sieć niemieckich sklepów, która działa w Polsce od 2002 roku. Do tej pory otworzyła u nas prawie 800 sklepów. Wśród ostatnich badań, Lidl wygrywa bądź jest na 2. miejscu pod względem cen. Co oznacza, że pokonał najtańszą do niedawna Biedronkę. Lidl wśród konsumentów przeważnie postrzegany jest jako dobrze wyposażony, uporządkowany, z dużą możliwością wyboru ekologicznych i ciekawych produktów. W sklepach Lidla charakterystyczne są też duże przeszklenia, jasność oraz nowoczesny wygląd.

Godziny otwarcia

Jedną z cech charakterystycznych sklepów Lidl jest to, że zawsze znajdują się one w samodzielnie wybudowanych, wolnostojących budynkach. Dzięki temu mogą zastosować jednolitą politykę dotyczącą godzin otwarcia. Nie obowiązują ich bowiem godziny otwarcia galerii handlowych, czy innych tym podobnych miejsc. Godziny otwarcia sklepów Lidl to 6:00 - 22:00. W niedziele handlowe działają natomiast między 9:00 a 19:00.

Oferta sklepów Lidl

Oferta Lidla opiera się przede wszystkim na produktach żywnościowych (owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, mięso, produkty bio, słodycze). Wśród marek własnych znajdziecie Alesto (orzechy i bakalie), Argus (piwo), Fin Carré (czekolada), Deska Serów Lidla, Piekarnia Lidla, Winnica Lidla czy Kuchnia Lidla. Poza tym Lidl posiada również szereg marek własnych poza żywnościowych. Między innymi Cien (kosmetyki), Parkside (narzędzia), Lupilu (odzież dziecięca) oraz Smart Home.

Kuchnia Lidla

Kuchnia Lidla to chyba ich najbardziej rozpoznawalna marka własna. Jest to projekt, w którym znani kucharze i cukiernicy udostępniają swoje przepisy na przeróżne potrawy. Wszystkie te przepisy możecie wykonać z produktów, które bez problemu znajdziecie w sklepach Lidl. Początkowo w Kuchni Lidla udział brało dwóch kucharzy - Karola Okrasa i Pascal Brodnicki. Na podstawie tego powstała książka, którą można było zdobyć za naklejki otrzymywane za zrobione zakupy. Książka cieszyła się taką popularnością, że powstała również kolejna edycja. Do projektu dołączył również cukiernik Paweł Małecki. Obecnie Kuchnia Lidla to też własna strona internetowa z przepisami oraz kanał na YouTube. W projekcie wciąż uczestniczy Karol Okrasa i Paweł Małecki, a dołączyły do nich także Daria Ładocha i Kinga Paruzel.

Promocje - jakie i kiedy?

Promocje na produkty spożywcze wchodzą dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz czwartki. Ponadto zdarzają się też akcje tematyczne Aspen Fest Style czy promocje na konkretne kategorie produktów, np. bio czy wege. W każdy poniedziałek zaczyna się również promocja i tydzień tematyczny dla produktów nieżywnościowych. Dotyczy to produktów dla zwierząt, mody, zdrowia, domu, kuchni czy produktów dla dzieci.

Sklep online - lidl.pl

Lidl posiada własny sklep online. Nie pozwala on na robienie zakupów żywnościowych przez internet ale można zamówić wszystkie poza żywnościowe produkty. Jest to o tyle wygodne, że przeważnie nie wiemy, czy dana rzecz znajduje się w jakimkolwiek Lidlu niedaleko nas albo nie zdążymy na dany tydzień tematyczny. Wtedy z pomocą przychodzi sklep online, z którego w prosty sposób możecie zamówić rzeczy do domu lub innego wybranego punktu.

Aktualne Gazetki Biedronka