Gazetki promocyjne z Pepco

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje w Pepco.

Najnowsza Gazetka Pepco

Aktualne Gazetki Pepco

🔥 HITY w Pepco

Kilka słów o Netto

Netto to duńska sieć supermarketów, która w Polsce funkcjonuje od 1995 r. Obecnie posiada u nas około 600 sklepów. Netto funkcjonuje bardziej jako osiedlowe sklepy. Co wyróżnia Netto na tle innych sieci? To, że w każdym z nich możecie znaleźć stoiska piekarnicze czy mięsne, które dzierżawią lokalne firmy. Dzięki temu takie produkty jak pieczywo czy mięso możecie dostać w najlepszej jakości, a wszystkie produkty produktu możecie kupić w Netto. Obecnie sieć rozwija się pod hasłem „Zakupy w skandynawskim stylu” i odnawia wszystkie swoje lokalizacje. Ponadto w 2020 r. Netto przejęło wszystkie polskie sklepy sieci Tesco, które stopniowo też są zmieniane w Netto.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia sklepów Netto są różne w zależności od lokalizacji. Większość jednak otwarta jest od godziny 6:00 lub 7:00. Sklepy Netto zamykają się natomiast o 21:00 (w weekendy bardzo często o 22:00) lub 23:00. W niedzielę natomiast sklepy Netto są zamknięte.

Oferta sklepów Netto

W ofercie sklepów Netto znajdziecie przede wszystkim żywność - owoce, warzywa, nabiał, napoje, mięso, herbaty, kawy, mrożonki i wiele innych. Poza tym sklepy Netto oferują również chemię i środki higieniczne, produkty dla dzieci czy kosmetyki. Ponadto w ramach różnych akcji tematycznych w sklepach Netto możecie kupić również akcesoria dla zwierząt, meble i elementy wyposażenia domu, kwiaty czy narzędzia.

Promocje - jakie i kiedy?

Promocje w Netto obejmują zarówno produkty spożywcze jak i poza żywnościowe. Na jedną, jak i drugą grupę są osobne gazetki promocyjne. Każda nowa gazetka promocyjna obowiązuje od poniedziałku do soboty. Choć niektóre produkty pojawiają się od razu w poniedziałek, inne w trakcie tygodnia - w czwartek. W przypadku produktów żywnościowych promocje obowiązują do soboty. Jeżeli chodzi zaś o produkty poza żywnościowe to oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Logo Netto

W logo Netto, oprócz samej nazwy sklepu, możecie znaleźć wizerunek psa. A dokładniej terriera szkockiego. Jest to Scottie - maskotka firmy. Według właścicieli sieci Netto, Scottie ma odzwierciedlać maksymę: "Więcej za mniej". Z racji swojego szkockiego pochodzenia ma posiadać wrodzony nawyk i talent do oszczędzania. Oprócz dbania o kieszeń, jest również uparty, ma doskonały instynkt myśliwski, dzięki czemu potrafi upolować prawdziwe okazje i jest niezwykle wierny. Scottiego możecie spotkać na każdym dniu otwarcia nowego sklepu. Jego mini wersję natomiast otrzymuje każdy nowy kierownik sklepu.

Gdzie znajdę Netto?

Netto znajdziecie w całej Polsce, a na pewno przynajmniej kilka lokalizacji w każdym większym mieście. Na przykład we Wrocławiu znajdziecie go przy ul. Stryjskiej 2 lub ul. Sołtysowickiej 7, w Krakowie przy ul. Wybickiego 10 oraz przy ul. Dobrego Pasterza 67, w Łodzi przy ul. Pomorskiej 65A, ul. Gdańskiej 81 lub ul. Wojska Polskiego 2. Ponadto również w Poznaniu np. przy ul. Poznańskiej 62 lub ul. Polnej 28 czy w Bydgoszczy np. przy ul. Stawowej 63 czy ul. Bielickiej 21.

Starsze Gazetki Promocyjne Pepco

Nieaktualna

Active summer

Nieaktualna

Letnie sukienki

Nieaktualna

Naturalnie na lato

Nieaktualna

Świąteczny stół