Gazetki promocyjne z Rossmann

Zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Prezentujemy zawsze najnowsze i aktualne promocje w Rossmannie.

Najnowsza Gazetka Rossmann

Aktualne Gazetki Rossmann

Aktualna

Ważna do 10.08

Otwórz

🔥 HITY w Rossmann

O sieci sklepów Rosmann

Rossmann jest niemiecką siecią sklepów drogeryjnych i jedną z największych w Polsce. Pierwszy sklep w naszym kraju został otwarty w 1993 roku. Obecnie sieć posiada ponad 1500 lokalizacji i wciąż się rozwija. Jaką misję wyznaczył sobie Rossmann? Przede wszystkim to, "aby dbanie o urodę, zdrowie i rodzinę zgodnie z najnowszą wiedzą i trendami, było proste i dostępne dla wszystkich". W Rossmannie znajdziecie bowiem nie tylko produkty najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetycznych, ale również ok. 2300 artykułów od marek własnych. A co znajdziecie w ofercie sklepów? Przede wszystkim produkty do pielęgnacji ciała czy włosów (żele pod prysznic, szampony, dezodoranty, kremy), artykuły do makijażu, higieniczne, produkty dla dzieci, perfumy, akcesoria i drobną biżuterię, drobne produkty okazjonalne (np. świąteczne), środki do utrzymania czystości w domu, a także małe AGD.

Godziny otwarcia

Niektóre sklepy Rossmann ulokowane są w galeriach i centrach handlowych, a inne w wolnostojących lokalach czy na parterze budynków mieszkaniowych lub usługowych. To powoduje, że godziny otwarcia są różne i zależą od tego, czy dany sklep związany jest jakimiś godzinami (np. godzinami funkcjonowania galerii) czy ustala je indywidualnie. Sklepy Rossmann otwierają się przeważnie o 8:00, 8:30 lub 9:00. W weekendy oraz w wybranych lokalizacjach niekiedy o godzinie 10:00. Jeżeli zaś chodzi o godziny zamknięcia to przeważnie jest to godzina 20:00 lub 21:00. Czasami 19:00 lub 19:30. W soboty Rossmann ma przeważnie krótsze godziny otwarcia i niekiedy zamyka się już o godzinie 16:00 , 16:30, 17:30 czy 18:00.

Promocje - jakie i kiedy?

W każdym miesiącu Rossmann wydaje dwie gazetki promocyjne. Na pierwszą i drugą połowę miesiąca. W każdej gazetce znajdziecie oferty z promocyjnymi cenami produktów kosmetycznych, makijażowych, środków czystości, perfum, produktów żywnościowych (Rossmann posiada wybór dobrych orzechów i bakalii), a także akcesoriów. Niektóre rzeczy są tańsze o nawet 40%. Największą popularnością cieszą się jednak cykliczne, bardzo duże akcje promocyjne na artykuły do makijażu. Promocje sięgają wtedy 60% i dotyczą zdecydowanej większości produktów, w tym wszystkich znanych marek i ich kolekcji.

Rossmann online

Rossmann posiada również swój sklep online. Dzięki temu możesz zrobić zakupy w drogerii bez wychodzenia z domu. Jest to także rozwiązanie, jeśli w Waszej drogerii nie ma akurat produktu, który Was interesuje. Co warto zaznaczyć - promocje, które obowiązują w sklepach stacjonarnych dotyczą także oferty online. Jaki jest sposób dostawy? Paczkę możecie zamówić do sklepu (wtedy jest ona bezpłatna) lub wybrać dostawę kurierem albo do paczkomatu.

Aplikacja Rossmann

Czym jest i do czego służy aplikacja Rossmanna? Z jednej strony jest to forma karty lojalnościowej, ponieważ musisz się zarejestrować, a w zamian za to dostajesz wirtualną kartę. Skanując tą kartę przy zakupach, zbierasz punkty, którymi możesz wesprzeć wybraną z listy organizację. Poza tym umożliwia ona skorzystanie z oferty tylko dla klubowiczów, jeżeli akurat kupujesz produkty objęte taką promocją. W samej aplikacji możesz też przeglądać najnowsze promocje, a także robić zakupy online.

Wywoływanie zdjęć w Rossmann

Rossmann oferuje również możliwość wywołania zdjęć, wykonania fotoksiążek, fotoplakatów, fotokalendarzy czy innych fotoprezentów. W tej kwestii współpracuje z firmą Cewe. Więcej o tym znajdziecie na stronie: https://www.rossmann.pl/foto

Starsze Gazetki Promocyjne Rossmann

Nieaktualna

Nieaktualna

Nieaktualna

Nieaktualna

Nieaktualna